Перспектива

Электровоз ŠKODA планируется собирать на заводе

У 2013-му році Укрзалізниця пріоритетним напрямком своєї діяльності вважає оновлення парку локомотивів.

Відповідно до даним напрямком планується реалізувати основні пріоритети оновлення локомотивного парку залізниць України, в тому числі заміну фізично і морально застарілого парку пасажирських електровозів постійного і змінного струму ЧС2 і ЧС4, які проектувалися і виготовлялися в 60-х роках минулого століття на підприємствах компанії «Шкода»в республіці Чехія.

Так в 2011 року, Укрзалізниця спільно з компанією «Шкода» в рамках підписаного протоколу про наміри, починає роботи над створенням пасажирського двосистемних шестивісних електровоза, розрахованого на роботу зі швидкостями до 160 км/год.

Электровоз ŠKODA планируется собирать на заводе

На Запорізькому ЕРЗ проводиться робоча нарада представників Укрзалізниці та компанії "ŠKODA TT". Ознайомившись з науковим і виробничим потенціалом в області проектування і виготовлення кузовів електровозів ЧС2, ЧС4, ВЛ40у (кабін, боковин, дахів, пультів управління і інших вузлів і деталей), технологічної оснащеності і випробувальної бази, сторони відзначили, що дане підприємство має достатній потенціал по виготовлення основних елементів кузова електровоза, резервуарів, сайлентблоков, допоміжних машин змінного струму, проведення електромонтажних, пневмо-монтажних і монтажних робіт за все обладнання електровозів.

Электровоз ŠKODA планируется собирать на заводе

У зв'язку з накопиченим на Запорізькому ЕРЗ досвідом з виготовлення кабін і кузовів електровозів, було відзначено, що завод має можливість виконати своїми силами проектування і виготовлення оснащення необхідною для виготовлення та складання елементів кузова перших електровозів подвійного живлення.

В даний час завод готовий приступити до виконання комплексу робіт з освоєння виготовлення електровозів подвійного живлення з компанією «ŠKODA TT»

ЗЕРЗ © 2013-2021 Всі права захищені